I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18 luty 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu, który zachęca nas do nawrócenia, przemiany, uporządkowania swojego życia. Po Mszy św. o godz. 10.30 droga krzyżowa. O 16.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza św.
  1. W czwartek święto katedry św. Piotra, apostoła. „Katedra” to tron biskupa, symbol władzy jego „magisterium” – ewangelicznego nauczania, którego ma strzec i przekazywać dla dobra całej wspólnoty chrześcijańskiej. W czasie wieczornej Mszy św. uczcimy św. Ritę poświęcając róże ku Jej czci.
  1. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 a potem Msza św.
  1. Za udział w drodze krzyżowej i gorzkich żalach można zyskać odpust zupełny.
  1. Bóg zapłać sprzątającym Świątynię oraz złożone ofiary. Na ten tydzień zapraszamy parafian z Oś. Gazdy od nr-u: 30-37 w piątek po wieczornej Mszy św.
  1. Czytajmy i sponsorujmy prasę Katolicką. Składka z następnej niedzieli jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II-„Nie lękajcie się!” w Krakowie.
  1. Nasza Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II prowadzi nabór do IV klasy sportowej o profilu narciarstwa zjazdowego i biegowego. Zapisy do 9 marca 2018 r. Zapisy do oddziału przedszkolnego dla 5 i 6 latków, do 29 marca 2018r. Dzień otwarty szkoły dla wszystkich 3 marca 2018r. od 14.00-16.00.
########

Informacja o Parafialnym wyjeździe dzieci młodzieży do Włoch w zakładce Aktualności