XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 sierpnia 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś w naszej parafii Uroczystości Odpustowe ku czci Matki Boskiej Anielskiej.
  1. Sierpień jest miesiącem modlitwy o trzeźwość naszego narodu. Podejmijmy czasową lub całkowitą abstynencję, to wyrzeczenie ofiarujmy za kogoś bliskiego lub znajomego, by pomóc mu uwolnić się z nałogu. Nie przymykajmy oczu na ten problem. Próbujmy reagować, a gdy trzeba szukajmy specjalistycznej pomocy.
  1. We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
  1. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego i I-y czwartek miesiąca. Godzina święta od 17.00 i okazja do spowiedzi.
  1. W piątek I-y miesiąca, spowiedź od godz. 17.00. Do chorych pojedziemy od 8.30.
  1. W sobotę wspomnienie św.Dominika, prezbitera, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego – dominikanów,
  1. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie naszej świątyni i złożone ofiary.
  1. W tym tygodniu troskę o piękno naszego kościoła powierzamy parafianom z os. Gazdy od nr-u: 1-8.
  1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odeszli:+Anna Ufir i +Jolanta Kozłowska-Zięba :polecamy ich dusze Miłosierdziu Bożemu : dobry Jezu a nasz Panie,…

{ W zakładce Aktualności Dekret Abp Marka Jędraszewskiego odnośnie dyspensy }

#

{W zakładce Aktualności Wytyczne co do niektórych kwestii liturgicznych w czasie obowiązującego stanu epidemii, Abp Marka Jędraszewskiego }