XV NIEDZIELA ZWYKŁA

12 lipca 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W poniedziałek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta.
  1. W środę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  1. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej)
  1. W sobotę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
  1. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary i sprzątanie naszej świątyni. W tym tygodniu zapraszamy parafian z Os. Oleksówek od nr-u: 30 – 136.
  1. Zbliża się  Uroczystość Odpustowa naszej parafii, 2 sierpnia (w niedzielę). Bardzo proszę aby o piękno naszej świątyni zatroszczyli się Parafianie z Marfianej Góry. O szczegóły pytać proboszcza lub p. kościelnego. O wieniec dożynkowy na ostatnią niedzielę sierpnia zatroszczą się Parafianie  z Os .Zadziału.

#

{ W zakładce Aktualności Dekret Abp Marka Jędraszewskiego odnośnie dyspensy }

#

{ W zakładce Aktualności podano druk Oświadczenia rodziców w sprawie „edukacji seksualnej” w wersji Word i link do oryginalnego dokumentu w wersji pdf.}