I NIEDZIELA ADWENTU

27 listopada 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś pierwsza niedziela Adwentu i początek nowego roku liturgicznego. Adwent to czas świętego i radosnego przygotowania na spotkanie ze Zbawicielem w święta Bożego Narodzenia i w dniu ostatecznym. Dzieli się on na dwie części; pierwsza trwa do 16 grudnia i kieruje nasze myśli ku wieczności, zaś druga, od 17 grudnia, zwraca nasze myśli ku Bożemu Narodzeniu.

2. Roraty w naszym kościele codziennie o godz.17.00 a w sobotę o 7.00 rano. Zapraszamy dzieci (z lampionami), młodzież i dorosłych. zakrystii są poświęcone opłatki na stół wigilijny. Na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej znajdziemy plan odwiedzin duszpasterskich zwanych kolędą.

3. W środę święto św. Andrzeja, apostoła.

4. W czwartek I-y miesiąca, godzina święta i okazja do spowiedzi od godz. 16.00.

5. W piątek I-y miesiąca, spowiedź od godz.16.00. Do chorych pojedziemy przed Świętami w środę – 21 grudnia.

6. W sobotę I-a miesiąca i wsp. św. Franciszka Ksawerego, prezbitera, misjonarza dalekiego wschod

7. Bóg zapłać sprzątającym naszą świątynię i złożone ofiary. W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Kowaniec od:169 -187 nr-u.

W AKTUALNOŚCIACH znajdziemy plan kolędy.