XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16 czerwca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Cały miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy świętej.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, patrona Caritasu.

3. W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Z racji III-go piątku miesiąca koronka do Miłosierdzia Bożego przed poranną Mszą świętą.

4. W sobotę po wieczornej Mszy świętej poświęcenie róż ku czci św. Rity.

5. Kończy się rok szkolny. Pięknym zwyczajem jest podziękowanie i przeproszenie za niewykorzystany czas. Z tej okazji w czwartek okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00.

6. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego na którą zapraszamy przedszkolaków, dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

7. Bóg zapłać Wszystkim za sprzątanie naszej świątyni i wszystkie złożone ofiary. W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul.Kowaniec od 126-158 numeru.

8. Czytajmy prasę katolicką.

SPRZĄTANIE – zakładka: AKTUALNOŚCI.