11 stycznia 2015 r. uruchomiona została strona internetowa naszej parafii.

25 stycznia 2015 r. po Mszy św. z koncertem kolęd boliwijskich wystąpił zespół AHAJU FUSION BOLIWIA

W dniach 7- 10 marca 2015 r. odbyła się w naszej parafii Renowacja misji, którą prowadził  ks. dr Lucjan Bielas

Z dniem 28 sierpnia 2015 r. ks. Kardynał Stanisław Dziwisz skierował do naszej parafii wikariusza ks. mgr Wojciecha Lasak.

3 października 2016 r. ks. bp Jan Szkodoń odsłonił tablicę pamiątkową poświęconą ks. kan. Zdzisławowi Stypuła poprzedniemu proboszczowi i budowniczemu naszego kościoła.

21 marca 2017 r. na zakończenie rekolekcji parafialnych, które prowadził ks.bp Grzegorz Ryś uroczyście wprowadzono relikwie św. Rity patronki spraw beznadziejnych.

11 czerwca 2017 r. J.E. ks. bp Jan Szkodoń dokonał wizytacji kanoniczej naszej parafii.

Z dniem 26 sierpnia 2017 r. ks. abp prof. Marek Jędraszewski skierował do naszej parafii wikariusza ks. mgr Jakuba Mateja, który zastąpił na tym stanowisku ks. mgr Wojciecha Lasak.