11 stycznia 2015 r. uruchomiona została strona internetowa naszej parafii.

25 stycznia 2015 r. po Mszy św. z koncertem kolęd boliwijskich wystąpił zespół AHAJU FUSION BOLIWIA

W dniach 7- 10 marca 2015 r. odbyła się w naszej parafii Renowacja misji, którą prowadził  ks. dr Lucjan Bielas

Z dniem 28 sierpnia 2015 r. ks. Kardynał Stanisław Dziwisz skierował do naszej parafii wikariusza ks. mgr Wojciecha Lasak.

3 października 2016 r. ks. bp Jan Szkodoń odsłonił tablicę pamiątkową poświęconą ks. kan. Zdzisławowi Stypuła poprzedniemu proboszczowi i budowniczemu naszego kościoła.

21 marca 2017 r. na zakończenie rekolekcji parafialnych, które prowadził ks.bp Grzegorz Ryś uroczyście wprowadzono relikwie św. Rity patronki spraw beznadziejnych.

11 czerwca 2017 r. J.E. ks. bp Jan Szkodoń dokonał wizytacji kanoniczej naszej parafii.

Z dniem 26 sierpnia 2017 r. ks. abp prof. Marek Jędraszewski skierował do naszej parafii wikariusza ks. mgr Jakuba Mateja, który zastąpił na tym stanowisku ks. mgr Wojciecha Lasak.

Rok 2019 to rok wielkich inwestycji:

• czerwiec – ukończono remont kapitalny dachu świątyni,
  • lipiec – przebudowano boczne wejście do kościoła tworząc kaplicę św. Jana Pawła II i św. Rity trwają prace nad ostatecznym wystrojem (vide Galeria),
  • lipiec – zainstalowany został cyfrowy wyświetlacz tekstów,
  • sierpień – witraż ze św. Michałem Archaniołem nad wejściem do świątyni (vide Galeria),

Z dniem 25 sierpnia 2019 r. J.E. ks. abp prof. Marek Jędraszewski skierował do naszej parafii wikariusza ks. mgr Wojciecha Dzioboń, który zastąpił na tym stanowisku ks. mgr Jakuba Mateja.

J.E. ks. abp  Marek Jędraszewski skierował do naszej parafii z dniem 25 sierpnia 2021 r. nowego wikariusza i katechetę   ks. mgr Wojciecha Borowca.

31 grudnia 2022 roku w godzina porannych w wieku 95 lat zmarł emeryt Papież Benedykt XVI. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 5 stycznia 2023 roku, został pochowany w podziemiach Bazyliki     św. Piotra w miejscu gdzie był pochowany przed kanonizacją św. Jan Paweł II.