Intencje mszalne 26 sierpnia – 1 września 2019

7.00 + Bogusława Fasiczka w 3. rocznicę śmierci.

18.00 + Anna Klocek.

Środa

7.00 Dziękczynna w 43. rocznicę ślubu Stefanii i Kazimierza z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

18.00 + Józef Fasiczka.

7.00 + Władysław Kulig.

18.00 + Stanisław Białoń w 15. rocznicę śmierci, żona Władysława.

Niedziela                                                  XXII Niedziela Zwykła

8.00 Za parafian.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Julii.

Dziękczynna w 58. rocznicę ślubu Stanisława i Stefanii z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej  i zdrowie.

O zdrowie dla Sabiny i Boże błogosławieństwo dla rodziców.

Dziękczynna w 75. rocznicę urodzin Heleny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie.

+ Rozalia Krauzowicz.+ Stefania Łapsa, syn Andrzej.+ Stefan Tylka.+ Wojciech Klimowski.+ Maria, Władysław Handzel.+ Joanna, Jacek Handzel.+ Stanisława Kalata.+ Józef Fasiczka.+ Władysława Kwak.+ Zofia Giełczyńska.+ Jan Krauzowicz.+ Bartłomiej Łapsa.+ Zbigniew Zubek.  + Stefan Stołowski.+ Wojciech i Maria Dziedzic.

18.00 Dziękczynna Małgorzaty i Pawła z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w rodzinie.